Kek Burger

Ürün Kodu: 8690629442064

Dr. Oetker’den yepyeni bir buluş: Whoopie Pie,☺ yani Kek burger! Küçük büyük herkesin bayılacağı aralarında bol sütlü krema olan kakaolu nefis minik kekler: yani Kek burger!

Lezzeti muhteşem, yemesi çok keyifli olan Dr. Oetker Kek burger’i hazırlamak çok pratik ve eğlenceli. 

Dr. Oetker Kek burger ile artık mutfaklarda son sözü küçük şefler söyleyecek! Hazırladığınız Dr. Oetker Kek burger’leri kısa bir süre buzdolabında bekletilerek ya da dondurucuda dondurarak da yiyebilirsiniz. Kremasına çeşitli kuru veya taze meyve parçaları, fındık, fıstık, badem, çikolata parçası ekleyebilirsiniz. Dr. Oetker Jel renklendiriciler ile kremayı renklendirebilir, Dekor Serisindeki ürünler ile Kek burger’leri süsleyebilirsiniz. Yaratıcı ve farklı tarifleri hazırlarken hem siz hem de çocuklarınızın çok eğleneceğinin garantisini veriyoruz… 

Dr. Oetker Kek burger’in hazırlık aşamaları, her zaman olduğu gibi ürün paketinin üzerinde fotoğraflar ile desteklenerek anlatılmakta.

Bunun yanı sıra Dr. Oetker Deneme Mutfağı Profesyonelleri tarafından hazırlanmış olan ürün videosunu, paketin üzerindeki QR kodu akıllı telefonunuza okutarak veya Dr. Oetker Türkiye Youtube kanalını ziyaret ederek izleyebilirsiniz.

Bu ürüne ait alerjen ve besin öğeleri ile ilgili bilgilendirme için tıklayın.

Ağırlık : 277 g

7.25 TL